Materiály

Kuchyňská dvířka

Pěknou kuchyň dělají pěkná dvířka. Tvoří hlavní pohledovou část, proto je jejich správný výběr důležitý. Na výběr máte dvířka z lamina, fólie, vysokého lesku, dýhy a dalších materiálů.

Pracovní desky

Na výběr máte širokou paletu dekorů od klasických imitujících kámen a dřevo až po extravagantní abstraktní povrchy. Důležité je pro pracovní desku jednoduché čištění a snadná údržba.

Zádové desky

Zádové desky přímo navazují na pracovní desku. Dřív se používaly nejvíce dlaždičky, od kterých se ustupuje, kvůli špatně udržovatelným spárám. Trendem jsou skleněné desky a zádové desky v dekoru pracovní desky.

Korpusy

Korpusy, neboli skříňky, jsou základním stavebním prvkem každé moderní kuchyně. Vyrábíme je z kvalitního 18mm lamina olepeného plastovou hranou ABS 1mm, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Výsuvy

Systémy výsuvů jsou přizpůsobeny k pohybu zásuvek. V našem portfóliu naleznete jednoduché ocelové výsuvy i sofistikované výsuvy s tlumením a dotykovým otvíráním.

Výklopy

Výklopy slouží k otvírání horních skříněk. Otvírání může být také na panty,nebo na písty. Další typy výklopů naleznete zde.

Drátěný program

Drátěný program pro kuchyně zahrnuje veškeré kovové doplňky.Zejména: drátěné koše, karusely, výsuvné potravinové skříně, drátěné police, barové sloupy a další součásti kuchyně na míru.

Osvětlení

Správné nasvícení kuchyně je důležité pro její vzhled. V současné době se dostávají do popředí moderní úsporná LED světla a světelné police, které efektně nasvítí pracovní desku i nádobí.

Spotřebiče

Volně sotjící spotřebiče i vestavné spotřebiče nemůžou chybět v žádné kuchyní. Na trhu jsou desítky značek spotřebičů v různé kvalitě. Konkrétní typ spotřebiče vybíráme s ohledem na přání zákazníka.

Dřezy

V naší nabídce naleznete plechové dřezy i dřezy z umělého kamene od předních výrobců jako je: Franke, Teka, Blanco a Alveus.

Reference

Ráda bych poděkovala za bezproblémovou realizaci kuchyně. Především však velmi ochotným zaměstancům a extrémně rychlému termínu dodání.

Markéta Strýcová

Aktuality

01.01.2019

Omluva zákazníkům

Vážení zákazníci. Vzhledem k plné vytíženosti firmy výrobou vestavěných skříní, nejsme schopni vyrábět a montovat kuchyně. Pravděpodobně od léta je zase budeme montovat. Omlouváme se za výpadek. Snažíme se o nápravu.